Redne popoldanske pogovorne ure organiziramo septembra – drugi torek,
novembra, januarja, marca in maja tretji torek v mesecu.
Seznam učiteljev, čas pogovornih ur in njihovi elektronski naslovi:
Razredna stopnja:
1. a Stanka KRAMER, torek, 12.10–12.55, stanka.kramer@glazer.si,
1. b Kaja ŽUNKO, torek, 7.30–8.15, kaja.krivonog@glazer.si,
2. a Irena JELENC, ponedeljek, 7.30–8.15, irena.jelenc@glazer.si,
2. b Martina ŠUMER, torek, 7.30–8.15, martina.sumer@glazer.si,
3. a Natalija PREDNIK BURIČ, torek, 8.20–9.05, natalija.prednik@glazer.si,
3. b Rajka KRAJNC, petek, 8.20–9.05, rajka.bei@gmail.com,
4. a Žiga DUH, sreda, 9.10–9.55, ziga.duh@glazer.si,
4. b Denisa TRAFELA, sreda, 11.20–12.05, denisa.trafela@glazer.si,
5. a Vladka POTOČNIK, ponedeljek, 11.20–12.05, vladka.potocnik@glazser.si,
5. b Andreja KLJAJIČ, ponedeljek, 9.10–9.55, andreja.kljajic@glazer.si.
Ostali učitelji in vzgojitelji na razredni stopnji:
jutranje varstvo Kristina MIKLIČ, ponedeljek, 10.15–11.00, kristina.miklic@glazer.si,
OPB 1. a Urška DEŽELAK, torek, 12.10–12.50, urska.dezelak@glazer.si,
OPB 1. b Marija – Metka KOPER, torek, 12.10–12.55, marija.koper@glazer.si,
OPB 2. a in 3. a Klavdija HARTMAN, sreda, 11.20–12.05, klavdija.hartman@glazer.si,
OPB 2. b in 3. a Ana DOBAJ, torek, 11.20–12.05, ana.dobaj@glazer.si,
OPB 3. a in 3. b Nevenka BERLEZ, ponedeljek, 12.10–12.55 , nevenka.berglez@glazer.si,
OPB 4. razred Ferdinand FRANK, ponedeljek, 10.15–11.00, ferdinand.frank@glazer.si,
OPB 5. razred Vesna KUŠAR, sreda, 10.15–11.00, vesna.kusar@glazer.si,
TJA (1., 2. in 3. razred) Vesna KUŠAR, sreda, 10.15–11.00, vesna.kusar@glazer.si.
Predmetna stopnja — razredniki:
6. a Lilijana MERC, četrtek, 11.20–12.05, lilijana.merc@glazer.si,
6. b Tjaša BEVC, sreda, 10.15–11.00, tjasa.bevc@glazer.si,
7. a Franc JAKOŠ, sreda, 8.20–9.05, franc.jakos@glazer.si, 02 669 04 87,
7. b Katarina BIZJAK SLANIČ, torek, 11.20–12.05, katarina.bizjak@glazer.si,
7. c Ksenija ŽUPEVC, petek, 11.20–12.05, ksenija.zupevc@glazer.si,
8. a Tatjana LUBEJ, torek, 9.10–9.55, tatjana.lubej@glazer.si,
8. b Urška GOLOB, sreda, 10.15– 1.00, urska.golob@glazer.si,
8. c Darinka JESENKO, torek, 9.10–9.55, darinka.jesenko@glazer.si,
9. a Gregor PALČNIK, četrtek, 8.2 –9.05, gregor.palcnik@glazer.si,
9. b Florjanja KRAMPL, torek, 7.30–8.15, florakrampl@gmail.com,
9. c Melita KLADNIK, torek, 10.15–11.00, melita.kladnik@glazer.si.
Ostali učitelji na predmetni stopnji:
Anton CENCIČ, sreda, 11.20–12.05, anton.cencic@glazer.si,
Sonja ČREŠNIK, petek, 10.15–11.00, sonja.cresnik@glazer.si,
Klavduja HARTMAN, petek, 8.20–9.05, Klavdija.hartman@glazer.si,
Miro JAUŠOVEC, ponedeljek, 8.20–9.05, miro.jausovec@glazer.si,
Karin MAGDIČ, petek, 11.20–12.05, karin.magdic@glazer.si,
Ljiljana MIĆOVIĆ STRUGER, po dogovoru, ljiljana.micovic@guest.arnes.si,
Rosana PIRŠ, torek, 10.15–11.00, rosana.pirs@glazer.si,
Mateja PODLESEK, petek, 8.20–9.05, mateja.podlesek@glazer.si,
Boštjan RAVNJAK, ponedeljek, 9.10–9.55, bostjan.ravnjak@glazer.si,
Aleksander SORŠAK, torek, 11.20–12.05, aleksander.sorsak@glazer.si,
Marijana SRNKO, sreda, 10.15–11.00, marijana.srnko@glazer.si,
Suzana ŠPINDLER, ponedeljek, 13.50–14.35, suzana.spindler@glazer.si.
Drugi delavci šole:
Aljaž JUG (pedagog), ponedeljek, 8.20–9.05, aljaz.jug@glazer.si,
Urška KRAJNIK (knjižničarka), torek, 7.00–8.00, urska.krajnik@glazer.si, knjiznica-osmbjg@guest.arnes.si,
Ana KLJAJIČ (psihologinja), po dogovoru, svetovalna-sluzba.osmbjg@guest.arnes.si,
Ladislav PEPELNIK (ravnatelj), ponedeljek, 8.20–9.05, rav-osmbjg@guest.arnes.si,
Milojka POŠ (inkluzivna pedagoginja), torek, 7.30–8.15, milojka.pos@glazer.si,
Boštjan RAVNJAK, ponedeljek, 9.10–9.55, bostjan.ravnjak@glazer.si,
Renata ŠTRITOF (inkluzivna pedagoginja), torek, 7.30–8.15, renata.stritof@glazer.si,
Manja VIDOVIČ (socialna pedagoginja), petek, 10.15–11.00, manja.vidovic@guest.arnes.si.